1. خانه
  2. بیمارستان ها
  3. کلینیک جهاد دانشگاهی تهران

دکتر های متخصص

بدون دکتر متخصص.

درباره ی ما “کلینیک جهاد دانشگاهی تهران”

خدمات ارائه شده

روانشناس 12 همه خدمات
مشاوره فردی 150,000 تومان

همه ما انسانها بواسطه اجتماع، شخصیت و هویت خود را درک و کشف می کنیم. در این میان گاهی از بازخوردهای منفی اجتماع و یا عوامل دیگر با مشکلاتی روبرو می شویم. این مشکلات، موانع و چالشها یک امر کاملا طبیعی است. این ما هستیم که با عملکرد منطقی می توانیم این مشکلات و موانع را حل کرده و خود را به موفقیت، خوشبختی و آرامش برسانیم. مشاوره فردی در چنین مواقعی بهترین انتخاب خواهد بود زیرا که در مواردی نظیر تصمیم گیری های مهم ، مشکلات روحی و روانی ، مدیریت بحران ، افزایش اعتماد به نفس ، رفع اختلالات شخصیتی، روابط بین فردی ، افسردگی ، اضطراب ، عصبانیت و … مناسب خواهد بود . به عبارتی مشاوره فردی در جهت دریافت پشتیبانی و رشد در زمان های چالش بر انگیز می باشد و همچنین در جهت حل مشکلات رابطه ای با همسر ، خواهر ، برادر و دیگران ، مشکلات مربوط به بد رفتاری و غفلت و یا حالات دیگر نظیرسوگ ، مشکلات تحصیلی ، مشکلات شغلی نیز موثر واقع شود .

مشاوره خانواده 150,000 تومان

همه ما بسته به موقعیت و شرایط مان نسبت به سایر اعضای خانواده خود مسئولیت داریم. این مسئولیت برای ارکان مدیریتی خانواده یعنی زن و مرد از اهمیت بیشتری برخوردار است. بر همین اساس زن و مرد می بایست با تکیه بر مهارت های اکتسابی حاصل از مشاوره خانواده نسبت به بهبود زندگی خود تلاش نمایند. فرزندان خانواده نیز می بایست به نحو صحیحی تربیت شوند تا بتوانند فردی موفق و مفید باشند. در مقایسه خانواده های موفق با خانواده های غیرموفق از لحاظ ساختاری به چند تفاوت ساده اما اساسی می رسیم! این تفاوت ها در مواردی نظیر آگاهی، عشق، محبت، مسئولیت پذیری و همدلی می باشد که بدون آنها نمی توان خانواده و زندگی زناشویی مناسبی داشت. اگر فردی تصمیم بر ازدواج و تشکیل خانواده گرفته است می بایست مهارت و آگاهی لازم را داشته و یا کسب نماید.

زوج درمانی 150,000 تومان

همه ما می دانیم که داشتن روابط عاشقانه صحیح ، کار بسیاری سختی می باشد. برای پایدار ماندن یک رابطه ، هر دو طرف باید تمام تلاش خود را بکنند تا از رابطه شان به خوبی محافظت و نگهداری کنند. اگر مشکلی به وجود بیاید باید فوراً برای حل آن اقدام شود تا از عوارض بعدی دیگر جلوگیری شود. در برخی از موارد خود زوجین می توانند مشکل را حل کنند اما در برخی موارد دیگر نیازمند یک مشاور خوب و با تجربه هستند تا به طور تخصصی در قالب خدمات مشاوره زوج درمانی ، مشکل به وجود آمده را حل کنند. هدف نهایی روانشناس و مشاور این است که رابطه شما را به طور سالم و به دور از هر گونه مشکلی که ممکن است به وجود بیاید بسازد.

مشاوره کودک 150,000 تومان

یکی از مهمترین مسائل و دغدغه های والدین، موضوع تربیت صحیح فرزند (کودک) است. والدین برای کودکان خود قالب های رفتاری می سازند که آن چه را که از آن ها انتظار دارند ببینند. تربیت کودک ، وظیفه ای یک روزه نیست و پدر و مادر باید به شکل پایداری عمل کنند تا روش های تربیتی موثری داشته باشند. کودکان و والدینی وجود ندارند که از هر نظر کامل باشند و بر این اساس والدین ممکن است با مشکلات رفتاری و اختلالات بالینی کودکان رو به رو شوند که آگاهی در مورد آن ها و درک بهتر این مسائل می تواند اهداف خود را مناسب با سن ، شخصیت ، توانایی ها، جنس و میزان رشد عقلی فرزندان تعیین کرده و شیوه ی تربیتی مناسب را انتخاب کنند.

مشاوره نوجوان 150,000 تومان
مشاوره گروهی 150,000 تومان
درمان اختلالات روانی 150,000 تومان
درمان های نوروفیدبک 150,000 تومان
روان درمانی اختلالات جنسی 150,000 تومان
گفتار درمانی 150,000 تومان
مشاوره پیش از ازدواج 150,000 تومان
نوروساینس 150,000 تومان